FOTO STĀSTI ( Pārsteiguma video)

Pārsteigumu video ir tādi video, kurus veidoju kopā ar cilvēkiem, kas vēlas kādu pārsteigt: dzimšanas dienā, kāzu jubilejā, vai svarīgos svētkos. Tā ir lieliska dāvana, kuru atskaņot uz lielā ekrāna ballītes vidū. Šis video saglabās atmiņas, smieklus un emocijas dāvanas saņēmējam, vēl ilgi pēc tā noskatīšanās.  Video būs īpaši baudāms ja animēto bilžu slaidu varēšu papildināt ar video, kurā esat redzami JŪS – šīs dāvanas dāvinātāji.

 

PĀRSTEIGUMA VIDEO LIGITAI UN JĀNIM 50 GADU KĀZU JUBILEJĀ (2018)

Ligita un Jānis pat nenojauta, ka viņu bērni, mazbērni, radi un draugi šādā veidā viņus pārsteigs. Liels bija viņu pārsteigums, kad uz lielā ekrāna varēja pakavēties atmiņās, un saņemt tik daudzus apsveikumus.

GUNTA UN VALDIS (2015)
Kā lai izstāsta mīlestību, kas sasniegusi zelta mūžu? Man liekas, ka atmiņas un stāsti par mīlestības ceļu ir vislabākais veids kā kādam pastāstīt par šādu mīlestību. Un Guntai ar Valdi šāda mīlestība ir…

PĀRSTEIGUMA VIDEO VITAUTAM

Piecdesmit gadu jubileja ir liels notikums. Vitauta sieva atnāca ar bildēm, un lūdza izveidot jauku video, kurā tiktu parādīta visa viņu kopīgā dzīve. Liels bija gandarījums redzot Vitauta un viesu emocijas, kad video tika izrādīts uz lielā projektora.

PĀRSTEIGUMA VIDEO EDGARAM

Edgara dēls vēlējās  savu tēvu pārsteigt apaļajā jubilejā. Pārskatot materiālus pamanīju, ka pie fotogrāfijām ir arī video no slēpošanas. Jutu, ka video būtu vēl baudāmāks, ja būtu vēl filmēts materiāls par lietām ko neviens vēl nezin, tādēļ devos pie Edgara mammas ar interviju…